Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-194218/0000

Anton Heldwein Diamant Opalgarnitur

Gold Weißgold 750, Brillanten u. Diamanten im Marquiseschliff zus. ca. 0,60 ct, best. aus: 2 Ohrclips, mit Stiften, Anhänger, 8,8 gøg8

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

21.12.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 21.12.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.12. - 20.12.2017