Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044150/0012

Manschettenknöpfe

Silber 800, tlw. emailliert, Monogramm, Adelskrone, signiert A. Grassi, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 7,6 g, tlw. abgeriebenøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

21.12.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Manschettenknöpfe

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 21.12.2017 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.12. - 20.12.2017