Čís. položky 138-051257/0001

Alois Zabelicky *

Alois Zabelicky * - Letní aukce

(Wien 1883-1962) Rosenstillleben, signiert A. Zabelicky, Öl auf Karton, ca. 58 x 80 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

10.08.2016 - 15:17

Vyvolávací cena:

Alois Zabelicky *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 10.08.2016 - 15:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.08. - 10.08.2016