Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058966/0001

G. Janowski, 20. Jahrhundert

G. Janowski, 20. Jahrhundert - Sommerauktion - Bilder

Motiv aus Dordrecht in Holland, signiert G. Janowski,Öl auf Leinwand, 69,5 x 100 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

10.08.2016 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

G. Janowski, 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder
Datum: 10.08.2016 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.08. - 10.08.2016