Čís. položky 301-381405/0006

Chrysoberyll-Katzenaugen Ring zus. ca. 2,50 ct

Chrysoberyll-Katzenaugen Ring zus. ca. 2,50 ct - Klenoty

Gold 750, drei Brillanten, RW 71, 15 g, Tragespuren, Katzenaugen mit Oberflächenmerkmalenøg14

16.08.2016 - 16:44

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.08.2016 - 16:44
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.08. - 16.08.2016