Čís. položky 110-019862/0010

Paul Kassecker *

(Villach 1903-1992 Aflenz) Gebirgsdorfei, Aquarell auf Papier, signiert Kassecker, betitelt Lietzan, 36, x 46 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.08.2016 - 17:04

Vyvolávací cena:

Paul Kassecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.08.2016 - 17:04
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.07. - 10.08.2016