Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019461/0118

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Künstler 1. Hälfte 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Stilleben mit Fliede in Vase Öl auf Leinen bezeichnet N. Jawurek monogrammiert "HH" 29.6.29 43,5 x 42 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.08.2016 - 17:58

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2016 - 17:58
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 30.07. - 10.08.2016