Čís. položky 7106

Badewanne,

Badewanne, - Letní aukce

1. H. 20. Jh., Kupferblech innen verzinnt, 74x 159 x 73 cm, Altersspuren, stellenweise abgerieben und fleckig.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

03.08.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Badewanne,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Letní aukce
Datum: 03.08.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.07. - 03.08.2016