Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7105

Gr. Ohrenbackensessel im Stil d. engl. Barocks,

Gr. Ohrenbackensessel im Stil d. engl. Barocks, - Letní aukce

spätes 19./frühes 20. Jh., tw. gedrechseltes u. geschnitzt Nußholzgestell mit erg. Tapezierung, Altersspuren, Stoff partiell zerkratzt

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

03.08.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Letní aukce
Datum: 03.08.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.07. - 03.08.2016