Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-054040/0001

Auguste Döll *

(1871-1955) zugeschrieben/attributed Heueinbringung, undeutlich signiert Doll, rückseitig alt bezeichnet Auguste Doell Wien, Bleistift auf Aquarell auf Papier, 8 x 11,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2016 - 15:48

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Auguste Döll *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder
Datum: 03.08.2016 - 15:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.07. - 03.08.2016