Čís. položky 138-047153/0001

Ludwig Willroider

Ludwig Willroider - Letní aukce

(Villach 1845-1910 Bernried) Ein Sommertag am Starnberger See (Villa des Prinzen Karl von Bayern (1795-1875), heute Almeida-Palais), rückseitig Stempel aus dem Nachlasse Ludwig Willroider, Öl auf Leinwand, 50 x 67,5 cm, gerahmt, (Rei)

03.08.2016 - 16:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Ludwig Willroider

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.08.2016 - 16:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.07. - 03.08.2016