Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022388/0008

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění, starožitnosti, šperky

2 Bilder "Wien Oper", "Wien, Michaelerkirche", rechts unten signiert Novak, Radierungen in Farbe, ca. 14 x 10 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.08.2016 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.08.2016 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2016