Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022207/0004

Maler Ende 20. Jh.

Maler Ende 20. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Glücksbringer", links unten undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 45 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.08.2016 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler Ende 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.08.2016 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2016