Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021740/0001

Josef Felsinger *

Josef Felsinger * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1908-1972 Salzburg) "Blumenstrauß in Krug", links unten signiert und datiert J. Felsinger (19)50, Mischtechnik auf Papier, ca. 47 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.08.2016 - 16:36

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Josef Felsinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.08.2016 - 16:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2016