Frantisek Myslivec
(1890-1965) "Landschaft", rechts unten signiert Fr. Myslivec 1964, Öl auf Karton, ca. 22 x 30 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
17.08.2016 - 16:43
- Vyvolávací cena:
Frantisek Myslivec
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.08.2016 - 16:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 17.08.2016 |