Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021170/0002

Toni Hofer *

Toni Hofer * - Umění, starožitnosti, šperky

(1903-1979) 2 Bilder, betitelt "Schloss Tirol" und "Berghof in Südtirol", rechts unten signiert Toni Hofer, aquarelliete Tuschzeichnungen, ca. 17 x 24 cm, Passepartout gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.08.2016 - 16:55

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Toni Hofer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.08.2016 - 16:55
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2016