Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021671/0004

Maler um 1900

Maler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Nach der Überfahrt", Öl auf Holz, ca. 12 x 17 cm, Ecken etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.08.2016 - 17:08

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.08.2016 - 17:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2016