Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-055863/0001

Carl Kenzler *

Carl Kenzler * - Letní aukce

(Berlin 1872-1947 Potsdam) Winterlandschaft, signiert und bezeichnet C. Kenzler Berlin, Öl auf Leinwand, 80 x 120 cm, leicht beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.07.2016 - 15:03

Vyvolávací cena:

Carl Kenzler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.07.2016 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.07. - 27.07.2016