Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-051075/0001

Johann Matthias Ranftl

Johann Matthias Ranftl - Letní aukce

(Wien 1805-1854) Bildnis einer Dame, signiert (geritzt) Ranftl, Öl auf Holz,34 x 27,5 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.07.2016 - 15:06

Vyvolávací cena:

Johann Matthias Ranftl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.07.2016 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.07. - 27.07.2016