Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058063/0001

Philipp Peter Roos, gen. Rosa da Tivoli, Nachfolger

Philipp Peter Roos, gen. Rosa da Tivoli, Nachfolger - Letní aukce

Südliche Landschaft mit Vieh und Hirten, Öl auf Leinwand, 87 x 120 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

27.07.2016 - 15:07

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.07.2016 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.07. - 27.07.2016