Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059171/0003

Frantisek Horejc *

(Prag 1885-1963) Orientalische Szene, Kairo?, signiert Horejc F.,Öl auf Leinwand auf KArton, 32 x 38 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.07.2016 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Frantisek Horejc *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder
Datum: 27.07.2016 - 15:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.07. - 27.07.2016