Čís. položky 138-059254/0001

J. Wilhelm Jankowsky

J. Wilhelm Jankowsky - Letní aukce

(Böhmen 1825-1870) Partie am Rhein (bei St. Goarshausen?), rückseitig undeutlich bezeichnet St. Goar(...) die Pfalz am Rhein, signiert F. W. Jankowski, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt

27.07.2016 - 16:16

Vyvolávací cena:

J. Wilhelm Jankowsky

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.07.2016 - 16:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.07. - 27.07.2016