Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034210/0002

Zoltan Preiner *

(Budapest 1955 geb.) "Stillleben mit Geige" unten rechts signiert: Preiner, Öl auf Sperrholzplatte, ca. 40 x 30 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

28.07.2016 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Zoltan Preiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.07.2016 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.07. - 28.07.2016