Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-013886/0003

Trachtenpärchen

Bronze, goldfärbig staffiert Höhe ca. 11 cm. 1. Hälfte 20. Jh.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.08.2016 - 20:01

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Trachtenpärchen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 03.08.2016 - 20:01
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 20.07. - 03.08.2016