Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-013791/0003

Johannes Laurer *

Johannes Laurer * - Klenoty

(Wien 1892-1949) Johann Strauss Denkmal im Stadtpark in Wien, Öl auf Leinen, rückseitig Nachlaßstempel Johann Laurer, 51 x 65 cm. gerahmt, gering be schädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.08.2016 - 20:02

Vyvolávací cena:

Johannes Laurer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty
Datum: 03.08.2016 - 20:02
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 20.07. - 03.08.2016