Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019856/0002

Künstler 19. Jh.

Künstler 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Portrait einer Jungen Dame Öl auf Leinen 20,5 x 15 cm. gerahmt, beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.07.2016 - 16:34

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.07.2016 - 16:34
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 16.07. - 27.07.2016