Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033916/0012

Petersen

Petersen - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Deutsch, 20. Jhdt.) "Gewitterstimmung über dem Meer" unten links signiert: Petersen, Öl auf Karton, ca. 73 x 103 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.07.2016 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Petersen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.07.2016 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.07. - 21.07.2016