Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034047/0002

Egon Stoitzner *

(Wien 1903-1977 Wien) "Landhaus am Waldesrand (Pottenstein, NÖ)" unten rechts signiert: E. Stoitzner, Öl auf Leinwand, ca. 35 x 40 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.07.2016 - 15:50

Vyvolávací cena:

Egon Stoitzner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.07.2016 - 15:50
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.07. - 21.07.2016