Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-089844/0001

Vier Stühle,

Vier Stühle, - Letní aukce

Wien um 1908, Palisander gebeizt, intarsiert mit stilisierten Traubenranken, vorne vernickelte Metallschuhe, lose Sitzfläche neu mit Grundbezug überzogen, restaur., Gebrauchsspuren, Höhe 94 cm, (B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

20.07.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Vier Stühle,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 20.07.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 20.07.2016