Čís. položky 139-089658/0003

5 Teller,

5 Teller, - Letní aukce

Siebenbürgen, 19. Jh., Keramik, cremefarben engobiert, Blaumalerei, Dm. 23-24,3 cm, bestoßen, 1 Tellerrand ausgebrochen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

20.07.2016 - 15:15

Vyvolávací cena:

5 Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.07.2016 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 20.07.2016