Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-087165/0010 +

Buddha

Buddha - Sommerauktion - Antiquitäten

China, 20. Jh., Porzelan, farbig staffiert, Höhe 22 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

20.07.2016 - 16:17

Vyvolávací cena:

Buddha

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Antiquitäten
Datum: 20.07.2016 - 16:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 20.07.2016