Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022561/0003

Friedrich Kaiser

Friedrich Kaiser - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Lörrach 1815-1890 Berlin) "Kaiser Franz Josef I", (nach der Original-Aufnahme von Prof. Fritz Luckhardt K. K. Hof-Fotograf), Linografie, Verlag vom Ad. Waller, Wien, ca. 60 x 61 cm, stockfleckig, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.08.2016 - 16:45

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Friedrich Kaiser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.08.2016 - 16:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.07. - 03.08.2016