Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056634/0002

Justin Jules Claverie

Justin Jules Claverie - Sommerauktion - Bilder

(Marseille 1859-1932) Stillleben mit Konfekt, signiert J. Claverie, Öl auf Leinwand, 73 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.07.2016 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Justin Jules Claverie

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder
Datum: 20.07.2016 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 20.07.2016