Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-053937/0009

Gabrielle Rainer-Istvanffy *

(Budapest 1877-1964) Zwei Fox Terrier, signiert Rainer-Istvanffy Gabrielle, Öl auf Leinwand, 50 x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.07.2016 - 15:42

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Gabrielle Rainer-Istvanffy *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder
Datum: 20.07.2016 - 15:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 20.07.2016