Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-042907/0003

Künstler, um 1860

Zwei Vogeldarstellungen, Öl auf Holz, ca. 13 x 15 cm, gerahmt, (W), (2)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.07.2016 - 15:59

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler, um 1860

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder
Datum: 20.07.2016 - 15:59
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 20.07.2016