Čís. položky 7113

Jagdtrophäe Steinbock,

Jagdtrophäe Steinbock, - Letní aukce

spätes 19. Jh., vollplastisch geschnitzt Haupt mit Steinbockhörner, braun lasiert, H: 106 cm, Altersspuren

20.07.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Jagdtrophäe Steinbock,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 20.07.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 20.07.2016