Čís. položky 191-022594/0021

3 Zierschalen

3 Zierschalen - Umění, starožitnosti, šperky

aus Silber (ca. 800 fein), plastisch getrieben und durchbrochen gearbeitet, mit Radund Dianakopfpunze, Gesamtgewicht 230 g, Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

25.07.2016 - 15:01

Vyvolávací cena:

3 Zierschalen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.07.2016 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.07. - 21.07.2016