Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022584/0002

Hubert Tuttner

Hubert Tuttner - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1920 in Hohenbrugg b. Waltersdorf, Besuch der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Akademie der Bildenden Künste Wien) Blumenstillleben, handsigniert Hubert Tuttner, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 60 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stark stockfleckig, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.07.2016 - 15:45

Vyvolávací cena:

Hubert Tuttner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.07.2016 - 15:45
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.07. - 21.07.2016