Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022438/0004

Spätbiedermeier Tisch um 1850

Spätbiedermeier Tisch um 1850 - Umění, starožitnosti, šperky

Fichtenholzgestell, nuss- und nusswurzelfurniert, plastisch beschnitzt, 1 Lade, geschweifte Platte, 126 x 68 cm, starke Altersspuren, Teile abgebrochen, Schlüssel fehlt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.07.2016 - 15:46

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Spätbiedermeier Tisch um 1850

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.07.2016 - 15:46
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.07. - 21.07.2016