Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022543/0004

Österreichischer Künstler

Österreichischer Künstler - Umění, starožitnosti, šperky

20. Jahrhundert "Raabatal im Sommer", unsigniert, Öl/Papier auf Faserplatte kaschiert, Plattengröße 26,5 x 32,5 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.07.2016 - 15:54

Vyvolávací cena:

Österreichischer Künstler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.07.2016 - 15:54
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.07. - 21.07.2016