Walder Papst
(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz) Vorfrühling, handsigniert W. Papst, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 59 x 69 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.07.2016 - 16:06
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Walder Papst
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.07.2016 - 16:06 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.07. - 21.07.2016 |