Čís. položky 110-019887/0003

Peter Bischof *

Peter Bischof * - Umění a starožitnosti

(Wien 1934 geb.) Ohne Titel, Radierung in Farbe signiert Bischof Nr. 25/49 33 x 31 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.07.2016 - 17:03

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Peter Bischof *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2016 - 17:03
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.07. - 13.07.2016