Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) London Tower Bridge, Radierung signiert Hans Fronius, Nr. 53/60 25,5 x 18 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.07.2016 - 17:10
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hans Fronius *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.07.2016 - 17:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.07. - 13.07.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-