Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020069/0005

Fred Nowak *

Fred Nowak * - Umění a starožitnosti

(Wien 1919-1974) Katze auf dem Glasdach, Lithographie, Eigendruck des Künstlers signiert, Nr. 22/100 rückseitig beschrieben ca. 48 x 32 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.07.2016 - 17:23

Vyvolávací cena:

Fred Nowak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2016 - 17:23
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.07. - 13.07.2016