Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Schloß Persenbeug, Radierung in Farbe, signiert Nl. Luigi Kasimir 40,5 x 57,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.07.2016 - 17:32
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.07.2016 - 17:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.07. - 13.07.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,-