Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033438/0009

Albert Emil Kirchner

Albert Emil Kirchner - Umění, starožitnosti, šperky

(Leipzig 1813-1885 München) "Abendgebet im Klosterhof" unten rechts monogrammiert und datiert: AK 1845, Öl auf Leinwand, ca. 64 x 59 cm, Krakelee, gerahmt Ruf 900

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.07.2016 - 15:35

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Albert Emil Kirchner

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.07.2016 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.07. - 14.07.2016