Čís. položky 7111

Prov. barockes Aufsatzkästchen,

Prov. barockes Aufsatzkästchen, - Starožitnosti, Obrazy

2. H. 18. Jh., Fichtenholz, natur gewachst, 1Tür, ornamental sowie in Form eines Herzens beschädigt, 93 x 50 x 29 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren

07.07.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.07.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.07. - 07.07.2016