Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7105

Aufsatzvase,

Ende 19./Anfang 20. Jh., ovale Grundform, Marmor profiliert gearbeitet, rechteckiger Sockel, 28 x 42 x 33 cm, beschädigt, kl. Sprungbildung

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

07.07.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Aufsatzvase,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.07.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.07. - 07.07.2016