Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022517/0003

Franz Zimmermann

(Linz 1864-1956 Wien) Rückseite betitelt "Schloss am Teich", links unten signiert Zimmermann, Öl auf Karton, ca. 27 x 21 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.07.2016 - 15:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Zimmermann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 20.07.2016 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.07. - 20.07.2016