Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) "Rembrandtjahr 1969", rechts unten signiert Alfred Hrdlicka, Radierung, nummeriert 89/100, Plattengröße ca. 20 x 18 cm, Blattgröße ca. 65 x 50 cm, alte Klebereste, Blattrand beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
20.07.2016 - 15:47
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.07.2016 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 20.07.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: